Odkazy

Garáže

Ke komu se přidat? S kým jít do akce? Zde se prezentuje šest garáží, které shánějí nové členy, vás. Při registraci si můžete zvolit, které byste dali přednost a doufat, že její šéf si vás vybere. Počty míst jsou však omezené...

La Stida Garage

Začalo to obyčejnýma špinavýma krádežema obyčejných ojetých kastlí. Netrvalo to ale dlouho... Zatímco se na Sicílii, naší vlasti, vedle nás rozrůstaly úctyhodné mafiánské rodiny, mezi nimi Famiglia Piccocervo, snad naši příbuzní, a se svými tradicemi a rodinnou ctí začaly budovat vliv, my také nezaháleli. Vsadili jsme na sílu, rychlost a jasná pravidla. Jsme ostřejší, zběsilejší, spíme se zbraní pod polštářem.

Začalo to obyčejnýma ojetýma kastlema, ale stačilo pár let. Naučili jsme se rozeznávat pravé Skvosty. Skvosty, skrývající pod lesklou kapotou sílu, rychlost, vášeň... Víme, jakou mají cenu. Rozhodně vyšší, než životy nepřátel.

Dokážeš si chladnokrevně pobrukovat uprostřed silniční honičky? Umíš jednou rukou upíjet Cinzano a druhou střílet do nepřátel? Chceš zvítězit?

Pak právě na Tebe čekáme.

Přidej se k nám.

SOLO Garage

Соло гараж

Sláva starých časů začíná blednout, některé tradiční rodiny zmizely beze stopy. Podívejme se do minulosti lemované mrtvolami a zavzpomínejme. Nebo raději ne – to je přesně ta cesta do pekel. Utápět se ve vzpomínkách a doufat, že se staré časy loupežných přepadení v temných uličkách zase vrátí. Smrt sice nepřestává být výnosným byznysem, ale dnešní doba si žádá daleko víc...

Nastala doba silných motorů, rychlých aut, nablýskaných karoserií.

Jsi zručný mladý muž nebo ještě zručnější mladá žena? Bezpečnostní zámky se otvírají jen Tvým pohledem? Patří mezi tvé přednosti postřeh a rychlost? Jsi profík se zbraní? Umíš se z pouličního žebráka rychle změnit v elegána a naopak? Umíš splynout s davem stejně dobře jako sešlápnout plynový pedál? Dokážeš rozebrat a složit jakékoliv auto? Miluješ vůni peněz, benzínu a dunění motorů?

Pak sháníme právě Tebe pro práci v našem „autoservisu“!

SOLO Garage: „Vaše vozidlo = naše radost!“

Přijímáme mladé muže a krásné slečny, nabízíme práci v mladém kolektivu a velmi příjemné platové ohodnocení. Několik "služebních vozidel" samozřejmostí! Neváhej a dej se k nám! Robert Homolka

GTA

Nic se nevyrovná vůni benzínu a spálené gumy…snad jen přestřelka v městských ulicích či nový přírůstek do vozového parku (ať už je získán jakkoli). A tohle všechno může být tvým denním chlebem, pokud se přidáš k nám. Nebude to žádná procházka růžovým sadem, o skvrny od oleje a krve nebude nouze, ale na konci bude vítězství! V tomhle městě je beztak jen pár aut, která stojí za řeč, tak proč se o ně dělit.

Sháníme borce z posiloven, šikovné techniky, ale i pohledné slečny, které k všemu tomu shonu neodmyslitelně patří. Takže pokud se nebojíš nového, zábavnějšího života, neváhej!

Senza Wasabi

Hai! Přidéj sé do našiho mazetzaki-gangu! Naš tatínek-san Shinji "Harakiri" Fukushima je tén nejlepči zloděj-san ve vychódni časti Výnohrad a teď rozšířuje svoji moč. Uplně zadarmiko!!! Bereme německý a italský auťaký (japonski kvality nikdo neukradne!) a za velky prašule je davamé tam, kam patřij - komukoli, kdo platí cash! Potřibujem šíkovny ninja-zloděje, co si poradí s každim zamkém a nemáji ještě skvrny na trestnim-policajt-papiru.

Slibujém hory pekelně ostrehó wasabi a možna podil na zisk!

Kobra 12

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci zloději aut, vrazi a vyděrači. Nasazení 24 hodin denně. Lidé z Kobry 12 - jejich povoláním je naše bezpečnost...


Jo, tak tohle byla minulost. Naivní představy, se kterými jsme se přidaly k policii, s ideou ochrany zákona a ježdění v rychlých autech... Tohle všechno se velmi brzy rozplynulo. Postupem času jsme došly k poznání, že grázlové jsou na obou stranách a u policie snad ještě větší. Policejní jednotka, která vyšetřuje krádeže aut a stíhá všechny provinilé řidiče, rozhodně nenaplnila náš sen. Ochránit zákon, jak hloupá to byla myšlenka! Čím dál tím více jsme se začaly zaměřovat na opečovávání našich milovaných aut, spíš než na služební povinnosti. A nejen to... Práce u policie nám toho dala mnoho – naučily jsme se všechny triky, které je potřeba znát, aby šla ukrást luxusní kára. Naučily jsme se, jak to udělat, aby policie neměla šanci dohledat pachatele. A tak jsme přešly na druhou stranu.

Dostaly jsme teď jednu větší zakázku a sháníme pár šikovných rukou, co se nebojí jít do rizika... možná, že hledáme právě tebe! Odměna bude tučná, toho se rozhodně nemusíš bát, stačí jen trocha zručnosti...


Naším revírem je parkoviště, naše tempo je vražedné, naši protivníci jsou ochránci zákona. Nasazení 24 hodin denně. Juliana a Chris z Kobry 12 – obstarají vám jakoukoli vymazlenou káru, na kterou si ukážete.

GreenHeart & co.

Přinášíme vizi lepšího světa do vašeho života.


Nenič již sebe a tento svět. Zanech všeho zlého, odstup od ropy a přijeď k nám do GreenHeart & co. pro nové čisté srdce pro svého miláčka.

Nejlepší montáže vodíkových a elektromotorů ve střední Evropě, teď u nás v Praze!


Zn.: Hledáme další zapálená ♥ do našeho podniku!

Žádáme chuť změnit svět a pomoci sprovodit z něj ropu.

Nabízíme práci v rodinném prostředí, plné zapojení a podporu ve tvých projektech.